Temel İtaat Eğitimi

4-6 hafta arası süren Temel Itaat Eğitimi programında dostunuzla geçireceğiniz bir ömürde onunla iletişim kurabilmek için kullanacağınız 7 kelimeden oluşan bir dil inşa ediyoruz. Bu şekilde onunla tamamen güven temelli oluşturulmuş bir iletişiminiz ve bir ömür hem onun hem de sizlerin konforlu yaşayabileceğiniz bir harmoninin temelini oluşturuyoruz.

Sürecin sonunda yaklaşık yarım gün sürecek bir oryantasyon çalışması ile kurulan bu iletişimin sahibine aktarılması, dostunuzun artık biliyor olduğu bu dili sizin nasıl kullanacağınız aktarılarak süreci tamamlıyoruz. Ardından bir ömür eğitimi ile ilgili danışarak bilgi alabileceğiniz Harmony ailesinin bir üyesi oluyorsunuz.

İleri İtaat Eğitimi

4-6 hafta arası süren Temel Itaat Eğitimi programını takiben yine 4-6 hafta kadar süren programda dostunuz ile daha önce inşa edilmiş 7 kelimelik iletişim dilinizi güçlendirerek, kayışsız, dikkat dağıtıcı (diğer canlılar, yiyecek vb. etkenler) yoğun etkenler ile teşvik edici şartlarda dahi ileri seviyede itaat eğitimi sunulmaktadır. Mutlak itaate sahip dostunuz, kendinden daha emin, özgüvenli ve istikrarlı bir şekilde kendini tamamen sizin yönergelerinize bırakarak sahibinin ondan istediklerini yaparken mutlu olacaktır.

Sürecin sonunda en az bir gün sürecek bir oryantasyon çalışması ile ileri itaat deneyimi sahibe anlatılacak, dostunuzun artık sahibinden gelen bir iş olarak bildiği süreçleri sizlerde yönetecek ve yeni bir komutu nasıl ekleyeceğiniz, yasaklamaları nasıl yapacağınız konusunda daha derin bir tecrübeye sahip oluyor olacaksınız.

NOT: Temel Itaat Eğitimi bulunmayan dostlarımızda İleri İtaat Eğitimi iletişim dili kurgusuna sahip olmayacakları için verilememektedir.